04 Eylül 2013 #1992499

İder Mobilya Hatalı Ürün ve Montaj!

İder Mobilya'dan side yemek odası, yatak odası, arinna köşe takımı ve side tv ünitesi aldım. 31. 08. 2013 montaj için geldiler. Montaj sonrası yatak odası takımın gardrobunun aynalı kapağının aynasında çıkmayan lekeler mevcut.


Ayrıca yatağın bazasını yanlış takan monitör arkadaş sayesinde bazayı kaldırma kulpu mobilyayı zedeledi. Şikayetlerimi belirtip çağrı açtırdım. Kendi hataları olmasına rağmen kendi istedikleri bir gün gelip bakacaklarını söylediler.


İder Mobilya kurumsallaşmasını tamamlayamamış olması beni üzdü. Mobilya tasarımları çok harika ama monitörleri ve çağrı merkezi fiyasko. Umarım sorunumu giderme konusunda başarılı olabilirler.

Ömer 675 Okunma

Cevaplar

  • Ömer11 Eylül 2013

    Plasiyer mağazalara aldanıp çok çok kurumsallık beklemeyin, ürünlerin ham malzemeleri sağlam fakat side yatak odası takımının baza kısmında teknik servisteki arkadaşında kabul ettiği , bazanın kapanmaması gibi,büyük bir hata vardı, orjinal ürünü motifiye ederek bu sıkıntıyı giderebildiler. Tavsiyem: teknik arkadaşların biraz daha eğitim almaları (montaj sonrası destek için gelen Cüneyt bey hariç) evlere girişte galoş giymeleri gerektiğinide belirtmek isterim.

  • İder Mobilya Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimize gerekli teknik servis yönlendirmesi yapılarak ürün şikayeti giderilmiştir. İder Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön