20 Eylül 2013 #2019560

İder Mobilya Değişim Kabul Edilmiyor!

16/09/2013 tarihinde oturma grubu, yemek masası ve konsol satın aldım. Ürünler eve geldi ama yemek masası salondaki alanı daralttığı için teslimattan 1 gün sonra arayıp değiştirmek istediğimi bildirdim. Bana verilen cevap bana imzalatılan sözleşmede sözde o masa özel ölçülere göre yapılmış. Oysaki standart ölçü bir masaydı.


Özel ölçü vermedik ve iade yada değişimin yapılamayacağı belirtildi. Özel verilmiş bir ölçü yok. O masayı belki İder Mobilya günde 20 yada 30 kez Türkiye genelinde bu masadan satıyordur. Bu masayı iade alması zor mudur?

Ferhat 528 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat24 Eylül 2013

  Niçin gidiyim ki benden paramı aldılar, bana sözleşme imzalattılar orda özel ölçü yazıyormuş hiç haberim olmadan bana imzalattılari ürünü 7 gün içinde iade almıyorlar, nakliye bedeli istiyorlar istanbul içine 250tl ve 250 tl yarısıymış yani nakliye bedeli 500tl sanki ev taşıyoruz :)

 • Ferhat20 Eylül 2013

  Ben o masayı ve sandalyeleri gider çöpe atarım çöpe attığım anında videosunu çeker burda yayınlarım yine size o parayı vermem resmen paramın 4 te 1 ini istiyorsunuz benden, ben o masayı kullandım mı hayır boş evde duruyor ve 4.gün o masa benim evime geleli, problem yok ben masayı atarım çöpe ama sizin bu yaptıklarınızı hayatımın sonuna kadar unutmam.

 • İder Mobilya Temsilcisi20 Eylül 2013

  Müşterimizin iade etmek istediği masa ve sandalyenin toplam fiyatı 1115 tl'dir.Bilginize.. İder Mobilya Müşteri Hizmetleri

 • Ferhat20 Eylül 2013

  Nakliye bedeli 250 tl ve bu tutar yarısıymış yani bi nakliye bedeli 500 tl bir masayı ben istanbuldan artvine yollasam en dip noktaya o kadar mesafeye bile bu kadar tutar istemezler, amaç sorun çözmek değil sorun yaratmak.

 • İder Mobilya Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sayın yetkili; Müşterimizin evine büyük gelen ürünlerinin iadesini nakliye bedeli karşılığında yapılabileceği bilgisi müşterimize belirtilmiştir.Ürünün nakliye ve kurulumu yapıldığından kurulum bozmada çıkabilecek hasarlar müşteri memnuniyeti açısından tarafımızca karşılanacağını müşterimize aktarmış bulunmaktayız. İder Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön