31 Mayıs 2016

İder Mobilya Şifoniyer Aynası 4.Günde Düşüp Kırıldı.

İder Samsun mağazasından aldığım şifoniyer ve gardırop, 27.05.2016'da servis tarafından montajı yapıldı. Montaj sırasında teknik ekibe: aynanın şifoniyer'e yapıştırma olduğunu, düşme ihtimali olduğunu, monte edilirse ilerde oluşabilecek hasarların önüne geçilebileceğini ilettim ancak kendisi:

Fabrikadan üretiminden başka işlem yapamayacağını, gönlümüzün rahat olması gerektiğini başlarına böyle bir şeyin hiç gelmediğini söyledi. Daha 4 gün olmadan 31.05.2016 tarihinde şifoniyerin aynası düşüp parçalara ayrıldı. Firmayla görüştüm aynı teknik ekip geldi ve ilgili parçaya ayna yapıştırıp getireceklerini söylediler. Yapıştırma işlemi yapmalarını istemedim evde yeni doğmuş çocuğum var, kabul etmedim. Aynanın garanti kapsamında şifoniyere yapıştırma olmadan monte edilmesini istedim, böyle bir işlemi yapamayacaklarını söylediler. Çağrı merkezi görüşmemde de çözüm üretmediler. Ücret iadesi istiyorum.

Salih 1.207 Okunma

Cevaplar

  • Salih'in Teşekkür Mesajı20 Haziran 2016

    Sağ olsun, servis aynayı monte edip yerine takıldı. Aklımız kalmadan kullanabileceğiz teşekkürler.

  • İder Mobilya Temsilcisi02 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz , Talebiniz dikkate alınmış olup ,mağduriyetinizin giderilmesi yönünde gerekli yönlendirmeler sağlanmıştır. Saygılarımızla Teknik Serv. Hiz.-Çağrı Merkezi Yönetimi İDER MOBİLYA DEKORASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön