İder Mobilya Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor.

Hülya S. |

İder'den aldığım 2 adet üçlü Side koltuk takımı Çekmeköy deki bayide teşhiri olmadığı için Side köşe koltuk takımının aynısı olduğu söylenerek sipariş verildi. Koltuklar geç getirildiği gibi bir de hiçbir şekilde Side köşe takımı gibi rahat değildi.

Taş gibi ve oturuşu çok rahatsız.Hem bayi hem de müşteri hizmetlerini defalarca aradım.Hepsi topu birbirine atıyor sattıkları ürün beş para etmez.1.460 TL verdim. Ben marka adına güvenerek aldım çok pişmanım.

Etiketler :

Sünger - Yay Kalite - Deformasyon Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hülya S.
  06 Şubat
  22:21

  İder şikayetimi dikkate alıp Çekmeköy bayii ile görüşmemi sağladı fakat bayii kesinlikle çözüm odaklı davranmadı.Ürün içinize sinmemiş siz de ürüne bahane buluyorsunuz dediler.4 ay sonra koltuğun süngeri yumuşar hiçbir sorun kalmaz denildi.Şikayetimin nesini anlayamadılar bilemiyorum.Koltuklar son derece rahatsız ve bu tarz bir koltuğu alelade bir mağazadan 600 tl ye alabilirdim.ben İDER ismine aldandım 1.460 tl verdim.Mağaza müdürü beni dinlemek yerine yargıladı. bana 4 ay sonra koltuk süngeri kendini salacak dedi.Şimdi merak ettim acaba sünger yumuşamazsa İDER nasıl bir çözüm bulacak.Yani anladığınız gibi bana ulaşıldı ama sorun çözülmedi.

 • 04 Şubat
  14:20

  Müşterimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Saygılarımızla
  İder Mobilya Müşteri Hizmetleri