13 Nisan 2015

İder Mobilya Konsol Menteşeleri Kırıldı!

11/11/2014 tarihinde montajı yapılan salon takımı ve koltuk takımı konsolun menteşeleri iki ay sonra çok kullanılmadığı halde menteşe kırıldı. Satın almış olduğumuz Çorum bayine resimlerini çektim götürdüm benim yanımda e mail yoluyla resimleri İder Mobilya merkeze gönderdiler, on gün sonra bayii aradım gelmedi dediler. Bu arada Çorum bayii kapattı kendim İder Mobilya merkezi aradım S. hanım ilgilendi hemen gönderiyorum dedi ve bir hafta sonra aradım geldi fakat Çorum bayii bizim elemanlar ayrıldı siz kendiniz takabilirsiniz dedi, bu arada alt kapakta kırıldı. Siteye yazmadan dört gün önce S. hanımla görüştüm durumu anlattım S. hanım bayii sorumlusu görüşüp size döneriz dediler dönmedi. Pişmanım.

Yunus 2.750 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 26 Mayıs 2015

    Satıştan sorumlu aradı menteşeleri taktıracak kimse bulamadım ben takmaya geleyim dedi kendisini tanıdığım konunun uzmanı olmadığını bildiğim kişi bende gelme artık kendi imkanlarımla mobilya ustası getirdim kapakları söktü atölyeye götürüp orijinal olamayan klasik bildiğimiz menteşeden taktırdım. Lütfen İder Çağrı Merkezi bu yorumdan sonra aramanızı istemiyorum sinir sistemim harap oldu.

  • Yunus 26 Nisan 2015

    Siteye şikayetim 13.04.2013 yayınlandığı tarih 15.03.2014 onbir gün oldu daha aramadılar aramalarını beklemiyorum artık yasal yollarına müracaat edeceğim mobilya birkere alınır nereden alınacağını binkere düşünün aynı paraya rezil olmakta var vezir olmakta.

  • İder Mobilya Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Tüketicimize , Çağrı Merkezi Yönetimi tarafından gerekli yönlendirmer yapılmıştır. Bilgilerinize Saygılarımızla Teknik Serv .Hiz-Çağrı Merkezi Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön