İder Mobilya Gelmeyen Eksik Gelen Ürünler.

Soner H. |

Temmuz ayı ortasında İder Sefaköy şubesinden nakit olarak koltuk takımı ve bir adet papatya zigon sehpa aldım. 21 ağustos perşembe akşamı sevkiyat için aradılar. Cuma günü gün içinde arayan olmadı. Akşam iş çıkışı her ihtimale karşı sevkiyatın yapılacağı adrese gittim saat 18:34 te aradılar geleceklerini ilettiler fakat saat 21:30'a bekledim gelen olmadı.

Aradığımda ise telefonu kimse açmadı. Daha sonra aradıklarında ise dalga geçer gibi gelemeyeceklerini söylediler. Cumartesi 14:00-15:00 için sözleştik fakat 20:00 da geldiler ve koltukların ayakları yok berjerin ayakları yamuk zigon sehpa gelmemiş. Aradan 10 gün geçmesine rağmen ne gelen var ne giden aradığımda da hiçbir hizmet alamıyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Eksik Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner H.
  23 Eylül
  10:37

  1 Aylık uğraş sonucu Koltuklarımın ayakları takıldı. Fakat zigon sehpalarım hala yok şaka gibi dimi evet evet bu bir şaka olmalı evimin heryerini kontrol edicem kesin bir yerde gizli kamera var ve bana kamera şakası yapıyorlar :)

 • Soner H.
  19 Eylül
  17:01

  Bayi ile görüşmeme istinaden 20.09.2014 tarihinde kurulacağını ilettiler. Ben kendimi size göre ayarlayamam her zaman bu gibi sorumsuzlukla hareket ediyorsunuz. Yaptığınız terbiyesizlikten başka birşey değil resmen insanla dalga geçiyorsunuz. Bir de dalga geçer gibi ürünleri zamanında teslim ettik diyorlar kullanamadığım koltukları napayım ben karşısına geçip çay mı içeyim?

 • 16 Eylül
  16:53

  Sayın Soner HASGÜL ,
  Belirtmiş olduğunuz şikayetlere istinaden bayiimiz tarafından size 19.09.2014 te Teknik Servis Yönlendirilmesi sağlanmıştır.
  Bilgilerinize
  Saygılarımızla
  Teknik Serv..Hiz-Çağrı Merkezi Yönetimi
  İDER MOBİLYA DEKORASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ

 • Soner H.
  14 Eylül
  16:31

  Müşteri hizmetleri tarafından arandim pazartesi günü eksik olan islemler için geleceklerini ilettiler.

 • 10 Eylül
  14:59

  Müşterimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  İder Mobilya Müşteri Hizmetleri

 • Soner H.
  07 Eylül
  00:16

  Firma tarafından hiçbir şekilde dönüş yapılmadı