30 Ağustos 2013

İder Mobilya Eksik ve Geç Teslimat!

Küçükyalı e5 mağazasından berjer ve avize aldık. Koltuk teslimini 10 gün sonra yapacaklarını söylediler. Avizeyi de daha sonra gelip almamızı istediler. Koltuk teslim edilirken avizeyi de gönderip gönderemeyeceklerini sorduk. 3 ayrı kişiyle görüştük, üçü de not ettiklerini, göndereceklerini söyledi.

Teslimat günü saat 14. 00 civarı arayıp 45 dakika içinde geleceklerini belirttiler. Çalışan insanlarız, hafta içi izin almak zor oluyor. 15. 00 gibi beklediğimiz teslimat 20. 00'de geldi. Üstelik avize olmadan. Ne zaman gelir, hangi saatte gelir hiçbir bilgi verilmedi. Yine işten izin alıp bekleyecek miyiz? Üstelik söylenen saate de sadık kalmadılar. İder Mobiya'dan son alışverişimiz dir bu.

Zeynep 404 Okunma

Cevaplar

  • İder Mobilya Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İder Mobilya Müşteri Hizmetleri

  • Zeynep 03 Eylül 2013

    Avize koltuk teslimatından birkaç gün sonra kargoyla gönderildi. Kargo parası da bizden çıktı. Kendi göndermeleri gereken ürünü göndermeyip üstüne bir de yol masrafını bizden aldılar. Üste para istemedikleri için şanslıyız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön