02 Nisan 2016

İder Mobilya Değiştirmeye Red.

İder mobilya'dan almış olduğum orijinal kumaşı olmadığı için alternatif kumaş sunulan koltuk takımım 01.04. itibarı ile tarafıma teslim edildi. Koltuklar tam bir fiyasko mağaza da seçtiğim renk eve gelince parıl parıl bir şey oldu.

Konuyu sorguladığımda beyaz isim kullanımıma bağlı olduğu söylendi. İade istedim kumaşı siz seçtiniz olmaz denildi. Olumsuzlukları söyledim elinizle düzeltin vs. gibi akıllar verildi. Servis çağırın baksın denildi çağırdım 1 hafta sonraya randevu verildi. İade dediğimde koltuğun neredeyse yarı parasını ceza olarak kesmek istiyorlar, değişiklik istiyorum ona da avuçla para istiyorlar ,yetkili biri yok mu markanın imajını düşünen ve bu talepleri önemseyen. Tüketici olarak beğenmediğim ürünü değiştirmek ya da iade etmek hakkım diye düşünüyorum.

Yasemin 1.247 Okunma

Cevaplar

  • İder Mobilya Temsilcisi12 Nisan 2016

    Değerli Tüketicimiz , Talebiniz dikkate alınmış olup şikayet kaydınızın gözlemlenmesi için tarafınıza 14.04.2016 da Teknik servis yönlendirilmesi gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla Teknik Serv. Hiz.-Çağrı Merkezi Yönetimi İDER MOBİLYA DEKORASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön