12 Şubat 2015

İder Mobilya Böyle Birşey Görmedim.

20 Aralık tarihinde Kurtköy İder mağazasından 4 çekmeceli TV ünitesi aldım. Çekmecelerini çektiğimizde ünite yere devriliyor. Servis ürünün orjinalinin böyle olduğunu sadece altındaki kızağını büyütebileceklerini ve onunda dengede olmayacağını ilettikleri için kabul etmedim.

Müşteri hizmetleri ürünü ancak kesintili olarak iade alacaklarını ve çekmecelerinin ağır olması nedeniyle düştüğünü söylediler, gene kabul etmedim ve kesintisiz olarak iade almalarını istedim.

Bu seferde hiçbir şekilde iade alamayacaklarını ilettiler. İder yetkililerine soruyorum. Çekmeceleri çektiğim zaman düşen bir ürünü ne yapmamı bekliyorsunuz. Süs olarak muhafaza mı edeyim. Bu nasıl bir kurumsallıktır anlayamadım.

Rukiye 2.295 Okunma

Cevaplar

  • Rukiye 17 Şubat 2015

    Servis için gelen kurumunuzla yaptığım son görüşme yaptığım servis raporunu okudum bana söylediğinden farklı şeyler yazdığını gördüm. Kendisi boş olan tek çekmeceyi çektiğin de dahi öne doğru geldiği ni gördüğü halde rapora 4dolu çekmece yazmış. Ayrıca müdahale etse bile sorunun devam edeceğini söylemesi ne rağmen bunu rapora yazma zahmetine girmemiştir. Burada suç bende tabi ki karşımdaki Şahsiyeti dürüst sözüne güvenilir bir kurum çalışanı sanarak o raporu okumadan imzalamış olmak en büyük kabahatim. Bunu yapan servis elemanını Allah'a havale ediyorum.

  • Rukiye 16 Şubat 2015

    Üretim ile ilgili bir sorun yoksa ünite neden yere düşüyor. Servis ben bu şikayeti yazmadan önce gelmiş ve bu cevabı vermiştir. Firma servisi ile görüştüğümüzde 4 çekmece çekildiği zaman ünitenin düştüğünden dolay şikayetçi olduğunu iletmiş ve servis eve geldiği zaman çekmecelerin dolu olduğunu iletmistir. Konuşma kayıtlarınındinlenmesi ve gerekirse yalancı konumuna düşürüldüğümüz için tüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı yetkililerine duyururum kullanamadığımız bir ürünün tek bir çekmeceyi çektiğim anda yere düşen bir urunun nasıl dolu olduğu İddaa ediliyor anlayamıyorum. Bu ürünü 1 sene bekletme pahasına olursa olsun gereken yasal yollara başvuruyorum.

  • İder Mobilya Temsilcisi16 Şubat 2015

    Değerli Tüketicimiz, Talebinizle ilgili tarafınıza Teknik Servis Yönlendirilmesi gerçekleştirlmiş olup ürününüzde üretime bağlı hata bulunmamıştır. Saygılarımızla Teknik Serv..Hiz-Çağrı Merkezi Yönetimi İDER MOBİLYA DEKORASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön