01 Ağustos 2014

İder Mobilya Beyaz Vitrin Kapakları Sarardı!

İder Mobilya İzmit Mobesko bayiisinden almış olduğumuz 'Truva Yemek Odası' takımının Vitrininin kapakları güneş ışığına maruz kalmamasına rağmen beyaz iken daha garantisi bile dolmadan sarardı. Şu an salonda bulunan takımın masa ve konsol parçaları beyaz iken vitrin sarı bir şekilde bulunmakta!!

Bu sorunu İzmit İder mağazasına bildirdiğimizde ürünlerin garanti kapsamı içerisinde olmasına rağmen mobilya boyalarının garanti içermediğini ve ücrete tabii olarak değiştirebileceğini hatta diğer ürünlerinde zaman içerisinde sararacağını söylediler. Merkezi aradığımızda da buna benzer bir cevap aldık. Garanti kapsamı içerisinde kullanıcı hatası yokken ürün değişimi yapmıyorlar.

Duygu 3.027 Okunma

Cevaplar

  • Duygu07 Ağustos 2014

    Gerekli bilgi aktarımı olarak; telefon ile arandım o an müsait olmadığım için daha sonra aramalarını istedim fakat daha sonra geri dönen olmadı. Tekrar kendim müşteri hizmetlerini aradım, ürün resimlerini istedikleri mail adresine yolladım ama aradan 6 gün geçmesine rağmen hiç bir şekilde bilgilendirilmedim..Telefon ile geri dönüşte bulunulacak mı bunu merak ediyorum?

  • İder Mobilya Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşterimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. İder Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön