İder Mobilya Beyaz Vitrin Kapakları Sarardı!

Duygu A. |

İder Mobilya İzmit Mobesko bayiisinden almış olduğumuz 'Truva Yemek Odası' takımının Vitrininin kapakları güneş ışığına maruz kalmamasına rağmen beyaz iken daha garantisi bile dolmadan sarardı. Şu an salonda bulunan takımın masa ve konsol parçaları beyaz iken vitrin sarı bir şekilde bulunmakta!!

Bu sorunu İzmit İder mağazasına bildirdiğimizde ürünlerin garanti kapsamı içerisinde olmasına rağmen mobilya boyalarının garanti içermediğini ve ücrete tabii olarak değiştirebileceğini hatta diğer ürünlerinde zaman içerisinde sararacağını söylediler. Merkezi aradığımızda da buna benzer bir cevap aldık. Garanti kapsamı içerisinde kullanıcı hatası yokken ürün değişimi yapmıyorlar.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Garanti Kapsam Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu A.
  07 Ağustos
  14:16

  Gerekli bilgi aktarımı olarak; telefon ile arandım o an müsait olmadığım için daha sonra aramalarını istedim fakat daha sonra geri dönen olmadı. Tekrar kendim müşteri hizmetlerini aradım, ürün resimlerini istedikleri mail adresine yolladım ama aradan 6 gün geçmesine rağmen hiç bir şekilde bilgilendirilmedim..Telefon ile geri dönüşte bulunulacak mı bunu merak ediyorum?

 • 01 Ağustos
  16:23

  Müşterimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  İder Mobilya Müşteri Hizmetleri