04 Şubat 2015

İder Mobilya Ayıplı Ürüne Destek Vermeyi Reddediyor.

Bundan 12 ay önce aldığım gardrop kapağı aşağı düşünce binbir zahmetle İder'den bir personel geldi. Açtığım kayıt yeni aldığım ürünün aynasının çatlak olması ile ilgiliydi ama kapınında sorununa müdahale etmesini istedim. Usta kapının ağırlığından dolayı üst blokun kırıldığını, oraya koyacağı bir "l" demir ile sorunu geçici olarak çözeceğini ama tekrar kayıt açmam durumunda parçanın değiştirileceği bilgisini iletti.

Nitekim geçici olarak çözüldü. Taşınma sırasında ustalar oradaki kırıkla ilgili beni uyardı ve tekrar İder'i aradım ama taşınmanın ürünü bu kapsamda garantiden çıkardığını iddia ediyorlar. Bugüne kadar İder'den 10 bin TL'lik alışveriş yaptım, ikisinde de sorun oldu.

Turgay 2.647 Okunma

Cevaplar

  • İder Mobilya Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli tüketicimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz için tarafınıza Teknik Servis yönlendirilmesi gerçekleştirilmiş olup yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı özür dileriz. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Teknik Serv..Hiz-Çağrı Merkezi Yönetimi İDER MOBİLYA DEKORASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  • Turgay'ın Teşekkür Mesajı09 Şubat 2015

    İder Mobilyadan Sidar Hanım'la yaptığımız görüşmede kırık olan mobilya parçasının değişimi için ücretsiz servis yönlendirileceği konusunu netleştirilmesinden dolayı memnun oldum. Bu Cuma servis gelip soruna müdahale edecek. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön