21 Kasım 2014

İder Mobilya 1.5 Ayda Döşeme Kumaşı Koltuğa 1 Beden Büyük Gelen Ürün.

Ben daha 1.5 ay önce aldığım koltuk takımından problem yaşamaya başladım. Döşeme kumaşı sarkmaya başladı. Şikayetim üzerine Önce servis geldi. Ürünü gelip aldılar fabrikada aynı hatayı tespit ettiler. Daha sonra ürünün yenisi ile değiştireceğiz dediler. Bir süre sonrada üründe hiçbir sorun yok diye iddia ettiler.

Sorun ancak baştan savma bir şekilde satış esnasında ve satış sonrası destek biriminde verilen sözlerin hepsi inkar edilerek çözülmeye çalışıldı. Ben anladım ki benim yaşadığım problem İder Mobilya'nın karakteristik özelliğiymiş. İder Mobilya ürün satarak para kazanıyor ama her ürün sattığı memnuniyetsiz ve mağdur müşterilerden neler kaybettiğinin farkında değil.

Hakan 2.211 Okunma

Cevaplar

  • İder Mobilya Temsilcisi04 Aralık 2014

    Sayın Hakan TETİK , Bahsetmiş olduğunuz problemlere istinaden tarafınıza teknik servis yönlendirilmesi yapılmış olup ,koltuğunuz analize tabii tutulmak üzere fabrikamıza getirilmiştir.Yapılan incelemeler sonucunda koltuğunuzda üretimle alakalı herhangi bir problem görülmediği için müdehalesi yapılmamıştır. Saygılarımızla Teknik Serv..Hiz-Çağrı Merkezi Yönetimi İDER MOBİLYA DEKORASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön