İdefix.com'dan Kitap Yanlış Gönderildi.

Funda İ. |

İdefix.com'dan 28 kitap siparişi verdim. 1 kitap kendi hatalarından 1 kitap benim hatamdan dolayı yanlış geldi. Öncelikle 3 kere bize ulaşın kısmından mesaj attım, baktım cevap vermiyorlar Twitter'dan yazdım. En sonunda maille geri dönüş yapıldı. Neyse onların yanlış gönderdiği kitap ile benim yanlış sipariş verdiğim kitapları kargoyla kendilerine iade ettim ve açık açık bunların yerine hangi kitapları istediğimi hem mailde hem de kargoyla bir not yazarak ilettim.

Bunun akabinde ben istediğim kitapları beklerken bir telefonla para iademin yapıldığı söylendi. Yahu ben sizden para iadesi istemedim ki. Sizden istediğim en azından kendi yanlış gönderdiğiniz kitap yerine doğrusunu göndermeniz idi.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  17:15

  Sayın Müşterimiz,


  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri