02 Ekim 2013

İdefix.com'a Verdiğim Siparişimden Bir Haber Yok!

İdefix.com'dan 27.09.2013 tarihinde parasını havale yolu ile ödediğim siparişimden bilgi alamıyorum. Çünkü siteleri sipariş takibinde hata veriyor, sistemde sorun var deyip oyalıyorlar.

Müşteri hizmetleri telefonları açmıyor. Yanıltmaya telefonda da devam ediyor. Bekleyenler arasında ki sıra numaranız 20 deyip 20 dk bekletip bekleyenler arasında ki sıra numaramız 4-3'e düşünce telefonu kapatıyor. Hem zamanımı hem paramı bir kez daha alıyor.

İdefix'e e-postada gönderdim. Benimle aynı mağduriyeti yaşayan birçok insan var. İdefix'ten bir daha ses çıkacağına inanmıyorum. Sistemimizde sorun var deyip sipariş almaya devam ediyorlar. Başkalarınında paralarını alıyorlar.

Tc 207 Okunma

Cevaplar

  • İdefix.com Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar platformu üzerinden bugün itibari ile hizmet vermeye başladık. Şikayetiniz devam etmekte ise iletmenizi rica ederiz. Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, idefix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön