20 Ekim 2014

İdefix.com Ürün Çok Gecikti

Ürün çok gecikti, İstanbul'dan Kocaeli'ye 5 günün sonunda geldi. Ve buna rağmen sipariş ettiğim kitaplar gelmedi başka kitaplar geldi. Kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayın, uzak durun. Müşteri hizmetleri ilgisiz. Pazartesi sabahı verdiğim siparişi, çarşamba günü ürününüz verildi diye mail attılar.


Cuma günü 15,30 itibariyle kitaplar hala ulaşmadığından kargo firmasını aradım Çarşamba günü size verilmiş neden hala gelmedi diye sordum. Kargo firması perşembe günü mesai bitimine yakın kendilerine verildiğini söyledi ve benim siparişim değil başkasının siparişi benim adıma düzenlenmiş faturayla cuma mesai bitimine doğru geldi.

Levent 1.272 Okunma

Cevaplar

  • Levent24 Ekim 2014

    17 ekimde ben kitapları geri gönderdim adam 21 ekimde sipariş sahibi bilgilerini istiyo daha.Toplamda 3 mail 5 telefon görüşmesi her aramada yarım saat hatta bekle yarm saat her farklı müşteri temsilcisine meramını anlat işi gücü bıraktım 2 haftadır parasını vediğim kitaplar bana gelsin diye uğraşıyorum. bir insan bu kadar mağdur edilmez. Bütün ses kayıtlarını ve faturamı, sözleşmeyi hepsini istiyorum hakkınızda tazminat davası açıcam beni bu şekilde mağdur edemezsiniz.

  • İdefix.com Temsilcisi21 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz, Tarafınıza gelen ürünlerinlerin sipariş sahibi bilgilerini iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

  • Levent20 Ekim 2014

    Bunun üzerine firmayı iki kez cumartesi günü aradım uzun ve tartışmalı görüşmeler yaptım. Ben onlara ürünü göndermeden bir şey yapamayacaklarını söylediler. Aciliyetimden bahsettim, sınavım olduğunu söyledim, gerekirse yerinize geleyim ben alayım yeterki bir an önce o kitaplara ulaşayaım dedim. Hiç bir sonuç alamadım. Hiç bir şekilde sorunu çözmek için uğraşmadılar. Kendi işlerine gelen neyse o şekilde istedikleri oldu. Ben ürünü kargoladım. onlar inceleyecek benim kitaplarımı temin edecek ve kargolayacak tekrardan. Aciliyetimin hiçbir geçerliliği olmadı anlayacağınız. İki farklı şikayet maili attım o kadar sinirlendim ki bir tek küfür etmediğim kaldı. Bunlara bile kayıtsız kaldılar. Buradaki şikayetim kendilerine iletilmiş ne bir arayan var ne soran. Ben mağdur olduğumla kaldım anlayacağınız. iki kitap sipariş ettim etmez olaydım. Ben ürünlerini cumartesi gönderdim şu ana kadar bakıyorum hiç bir değişiklik yok henüz. Daha çok kez arayıp bağırmam, çağırmam, küfretmem gerekiyo anlaşılan. Başka türlü parasını ödediğim kitaplara ulaşamayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön