11 Eylül 2015

İdefix.com Teslim Edilemeyen Sipariş Hakkında!

İdefix.com' dan yaptığım alışverişin 1. teslimatı geldi, 2. teslimatı hala bekliyorum. Her telefon ettiğimde (bugün bile) 'depoda hazırlıkta görünüyor, aciliyetini bildirelim, gönderilecektir' diyorlar. Bu çok komik, çünkü kitaplarımız başka bir müşteriye gitmiş. Bunu haber verdik. Karşılığında diğer müşterinin kitapları kargoya vermesini talep ettiler. Böylece kendi yaptıkları bir hatanın sonuçlarından 2 tane mağdur yarattılar. Doğal olarak diğer müşterinin böyle bir zorunluluğu yok. Kitaplarım ve faturam ortada yok. Hala depoya haber verdik diyorlar. Sipariş iptali istedim bakalım nasıl çözecekler. Ben 2001 den beri İdefix müşterisiyim.

Banu 188 Okunma

Cevaplar

  • İdefix.com Temsilcisi23 Aralık 2015

    Konuya ilişkin teyidinizi almak adına şikayet var sitesinde bulunan numaranızdan arayıp tarafınıza ulaşamadığımızı bilgilerinize sunarız.

  • Banu28 Eylül 2015

    Şikayetim devam ediyor. Ne hikmetse geçen sefer şikayeti yapınca 4 saat sonra beni arayıp, çözeceğiz biz demişlerdi. (Tarih 11 Eylül). Bir gelişme olmadı. Az önce çağrı merkezini tekrar aradım. Aynı şeyleri sabırla anlattım. Ama ben iddia ediyorum, çözemeyecekler, çünkü kayıtlarımız dedikleri sistem gerçek hatayı göstermiyor ve benim söylediğimi dinlemiyorlar, not etmiyorlar (her seferinde baştan anlatmak zorunda kalmam bunun göstergesi, hala çapraz teslimat zannediyorlar). Nasıl çözebileceklerini de söylüyorum, onu da dikkate almıyorlar. Bakalım hayırlısı...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön