İdefix.com Yanlış ve Eksik Kitap Gönderdi!

Bayram K. |

16 eylül de İdefix.com'dan 16 kitaptan oluşan bir siparişte bulundum. Kitaplarımdan biri eksik biri de sayfaları yapışık geldi, eksik olan kitabı 10 gün sonra ayrı bir kargo ile alabildim. Sayfaları yapışık olanı geri göndermemi istediler gönderdim yeni bir kitap gönderdiler ama benim kitabımdan alakasız başka bir kitaptı.

Bu tekrar müşteri hizmetlerini aradım tekrar geri yollamamı istediler, yolladım hala kitabımın düzeltilmesini ve kargoya verilmesini bekliyorum müşteri hizmetlerini arıyorum 40. sıradasınız diyordu sürekli, bugün sürekli kesiliyor telefon, mail attım yanıt yok. Defalarca aradım hala iletişim kuramıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram K.
  26 Ekim
  12:53

  Hiç bir sorunu çözmedikleri gibi uzattıkça uzatıp sorununuzla ilgileniyoruz defalarca sipariş numarası sorup o sipariş numarasının olmadığını iddia edip ekran remi ile kanıtlayınca kitabın adını bir daha sorup oda yetmeyince kargo numarası neydi fiş numarası neydi tarihi neydi diye sordukça sorup verilemeyecek bir cevap bulsak da hatalı olduğumuz halde üste çıksak diye uğraşan saçma sapan bir firma eziyet den başka bir şey değil yani.

 • Bayram K.
  22 Ekim
  18:13

  Merhaba,

  Hatalı dediğiniz sipariş takip numarasını kendiniz bakmanız için ekran resmini alıp size mail attım.Geri dönüş bekliyorum sizden.

 • 22 Ekim
  17:15

  Sayın Müşterimiz,

  Verdiğiniz sipariş numarasından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Kontrol ederek tekrar göndermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  idefix Müşteri Hizmetleri

 • Bayram K.
  18 Ekim
  23:42

  Halen hiçbirşey yapmış değiller resmen parasını verdiğim kitabı bana göndermiyorlar..Ayıp bir daha kesinlikle bu siteden ürün satın almayacağım ve kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

 • 10 Ekim
  13:21

  Sayın Müşterimiz,

  Çağrı merkezimizde şuan bir yoğunluk bulunmaktadır. Tarafınıza bir mail gönderiyoruz. O mail üzerinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Bayram K.
  10 Ekim
  11:52

  talep ve sorularınız için diye verdiğiniz müşteri hizmetleri numarasından kimseye ulaşılamıyor başka bir numaranız var mı dır ?

 • 10 Ekim
  11:43

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri