İdefix.com Yanlış Kitaplar Gönderildi Ve Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor!

Emrah Y. |

İdefix.com İnternet sitesinden 3 Haziranda (12 gün önce) iki adet kitap sipariş ettim. Hem siparişten önce telefonla, hem de sipariş sırasında doldurduğum forma not düşerek "ACİL" olduğunu belirttim. 2 gün sonra bana ait olmayan kitaplar geldi.

Hemen arayıp "acil lazım olduğu için başka yerden almak durumundayım, siparişimin iptalini, paramın iadesini istiyorum" dedim. Aynı zamanda hem e-posta ile, hem de sitelerindeki iletişim formunu doldurarak isteğimi tekrarladım.

Aradan 10 gün geçtikten sonra kargo geldi ve hatalı kitabı geri aldı. 12 gün geçtikten sonra da iade etmek istediğim kitabı bana getirdi. Yaklaşık 10 tane mesajıma ve 20 TL harcadığım telefon görüşmelerime rağmen hala...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yanlış- Farklı Ürün Ürün / Hizmet İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Y.
  12 Ekim
  23:37

  İdefix yetkilisi aradı ve firmanın el değiştirmesinden kaynaklanan ve içinde taşınma da olan bir geçiş süreci yaşadıklarını söyledi. Süreç tamamlandıktan sonra para iade istemek yerine yeni siparişte bulundum. Bu siparişler zamanında elime ulaştı. Anladığım kadarıyla, geçiş sürecinde böyle sorunlar yaşanabiliyor. Tabi, bunu öngörüp gecikmeler yaşanabileceği, sipariş öncesinde müşteriye bildirilse daha iyi olurdu.
  Sorun düzeldi, artık yeniden İdefix müşterisiyim.

 • 11 Ekim
  15:23

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar platformu üzerinden bugün itibari ile hizmet vermeye başladık.

  Şikayetiniz devam etmekte ise iletmenizi rica ederiz.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  idefix Müşteri Hizmetleri

 • Emrah Y.
  22 Haziran
  16:23

  Kesinlikle. Hala da sorunum çözülmedi...

 • Emrah Y.
  20 Haziran
  15:06

  Müşteri hizmetleri berbat. Tövbe ettim bunlardan...