31 Ekim 2016

İdefix.com Ürün Teslim Edememe Ve Müşteriyi Aldatmaya Yönelik Söylemler.

20/10/2016'da verdiğim siparişin 24/10/2016' da kargoya teslim edildiği söylendi. (hızlı olması açısından Bukoli ile teslimat istemiştim) fakat Bukoli'den siparişimi sorguladığımda, ürünü teslim almamış görünüyordu. Binbir güçlükle İdefix müşteri hizmetlerine ulaştığım zaman, adres bilgim yetersiz olduğu için gönderemediklerini söyledi. Filmde burada kopuyor. Zaten Bukoli kullandığım için bir dükkana teslim yapılması gerekiyor.

Şirket içinde kimsenin hiçbir şeyden haberi yok. Sürekli çıkmış olması lazım, çıkmıştır, gelir tarzı konuşmalar. En son 28/10 günü konuştuğumda sorun giderildi, kargo yola çıkacak dendi, fakat 31/10'da tekrar aradığımda sistemlerinin iyileştirmede olduğunu yardım edemeyeceklerini öğrendim. Teknik aksaklıklar bir yere kadar hoş görülebilir ama bu yaptıkları insanı saf yerine koymak. Ben zaten bir daha kullanmam ama çevreme de hak ettikleri şekilde reklamlarını yapacağım.

Anıl 340 Okunma

Cevaplar

  • İdefix.com Temsilcisi14 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilir ya da (0850) 266 06 06 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön