İdefix.com Ürün 8 Gündür Kargoya Verilmedi!

Hüseyin Tolga G. |

İdefix.com'dan, 17 Eylül tarihinde "WI69602269" numaralı siparişimi vermiştim. Bugün 25 Eylül. Siparişin 8. günü ve halen kargoya verilmedi. Bu 8 gün içinde tarafıma ne bir mail ne de bir SMS gönderilmedi. Hiçbir bilgilendirme yapılmıyor. İşin kötüsü bu süre içinde farklı günlerde 4 defa aradım. Hepsinde de "Bugün kesinlikle kargoya veriliyor" cevabını aldım. Ama hala ortada bir kargo yok.

Bugün sipariş iptali için aradım. İptal edemiyoruz cevabını aldım. Yıllardır İnternet'ten alışveriş yaparım. Bu kadar amatörce bir site görmedim. Müşteriye değer verilmiyor. Artık bu saatten sonra, siparişim gelir ya da gelmez umurumda değil. Yasal haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  15:54

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar platformu üzerinden bugün itibari ile hizmet vermeye başladık.

  Şikayetiniz devam etmekte ise iletmenizi rica ederiz.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  idefix Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin Tolga G.
  27 Eylül
  12:06

  Kesinlikle bir daha alışvriş yapmam. Müşteri ile ilgilenilmiyor, sorunlara çözüm aranmıyor. Müşteriye aksaklıklarla ilgili bilgi verilmiyor...10 gündür siparişim kargoya verilmedi..