21 Ekim 2015

İdefix.com Ulaşılamayan Site İdefix!

15.10.2015 tarihinde havale yolu ile yapmış olduğum kitap alışverişimde, hesabımdan para çekilmesine rağmen sayfada siparişimin havale işlemim gerçekleşmediğinden dolayı işleme alınmadığına dair bilgi var. Ve eğer 1 hafta içerisinde havale işlemi gerçekleşmezse sipariş durumumun direk iptali söz konusuymuş. Söylenilen sürenin dolmasına çok kısa bir zaman kaldı. Zor zahmet kendilerine maille ulaşabildim. Havale yaptığıma dair birkaç bilgi ve varsa makbuzu onlara 2 gün içerisinde göndermemi istediler. Söyledikleri şekilde kendilerine dönüş yaptım. Fakat hiçbir şekilde mailime dönüş olmadı. Muhtemelen 1 haftanın dolmasını bekliyorlar ki ödemesini yaptığım siparişimin iptal zamanı gelsin diye!

Medine 50 Okunma

Cevaplar

  • Medine 21 Ağustos 2016

    Mail yolu ile kaç kez gönderdim ben söylediğiniz numarayı hala bir sonuç alamadım. Firmanın hiçbir şekilde çözüm odaklı çalışmalarını görmedim.

  • İdefix.com Temsilcisi12 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz adına W ile başlayan 10 haneli sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön