23 Ocak 2014

İdefix.com Ücret İadesi Yapılmıyor!

16 Aralık 2013 Tarihinde yapmış olduğum alışveriş sonucu 3 adet kitabın 2 tanesini İdefix günler sonra stok da bulunmadığı gerekçesi ile iptal etmiş ve yapmış olduğum ödemenin tarafıma iadesi 3 iş gününde yapılacağı bildirilmiştir.

Bu süreçte İdefix benden hem mail hem telefon yoluyla defalarca görüşmüş ücret iadesini gerçekleştirmemiştir. Müşteri temsilcileri her seferinde bir problemin ve herhangi bir mağduriyetin doğmadığını belirtmiş ve 3 iş günü içerisinde tarafıma ücret iadesi olacağını defalarca söylemişlerdir. Tarafıma 22 ocak 2014 itibari ile halen bir ödeme yapılmamıştır.

Hilmi 70 Okunma

Cevaplar

  • İdefix.com Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Ücret iadeniz 27.01.2014 tarihinde gerçekleşmiştir. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

  • Hilmi 27 Ocak 2014

    İdefix'ten herhangi bir dönüş olmamasına karşın müşteri temsilcisine tekrar ulaştım. Her seferinde müşteri temsilcileri kısa sürede telefon görüşmesini sonlandırmaya çalışıp, problemin çözümüne dair hiç bir şey yapmıyorlar.

  • İdefix.com Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön