24 Ocak 2014

İdefix.com Temin Sorunundan Dolayı İptal Edilen Ürünlerin Geri Ödemesinin Eksik Yapılması!

25.10.2013 tarihli 12 adet kitabın siparişinden ilk önce 1 tanesi, sonra da 2 tanesi İdefix.com tarafından temininde sorun yaşandığı için iptal edildi. Ancak geri ödeme aşamasında ilk iptal edilen ürünün geri ödemesi yapılmasına rağmen, toplamda 24,82 TL tutan diğer iki ürünün (Türk Romanında Postmodernist Açılımlar ve Rorschach Testinin Psikanalitik Yorumu) geri ödemesi yapılmadı.

3 ay boyunca farklı farklı müşteri temsilcileriyle konuşmama rağmen kesinlikle kendilerinden sorunun çözülmesiyle ilgili bir yaklaşım görmedim. İdefix.com gibi kurumsal bir şirket, sorun çözme yaklaşımıyla müşterilerinden memnuniyet ve güven kazanmak gibi bir misyonunun olmadığını göstermiş bulunuyor.

Hande 88 Okunma

Cevaplar

  • İdefix.com Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön