İdefix.com Tedarik Sorunu!

Nedim A. |

İdefix.com'dan tedarik sorunu. Böyle bir müşteri memnuniyetisizliği görmedim. Ürünü aldım alırken stokta olup olmadığı görünmüyor. Arayıp soruyorum stoğumuzda yok deniliyor ve 1 hafta sonra tedarik edilemediği için ücretim geri gönderiliyor. Özellikle duyulmuş bilindik bir siteden almak istemiştim ama demek ki bilinir olmak duyulur olmak müşteri memnuniyetine yetmiyor. Teşekkürler İdefix.com bu yüzünü gösterdiğin için.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nedim A.
  15 Temmuz
  13:26

  Özür dilemeniz yetersiz. Ürün yoksa ve tedarikçinizden gelmediyse müşteri mennuniyeti acısından gidip dışardan herhangi bir kitapçıdan bile temin edilip gönderilebilinir. Neyse firmanıza olan güvenim bitti ve çevremdekilerinde sizinle çalışmamalarını önerecegim. İyi günler.

 • 15 Temmuz
  10:21

  Sayın Müşterimiz,

  Perakendecilik sektöründe hizmet verdiğimiz için verdiğimiz stok bilgilerinin değişken olduğu hususunu bilgilerinize sunarız.

  Gün içerisinde stoklarımızda tükenen bir ürün tedarikçiden yada alternatif kanallardan temin edilmeye çalışılmaktadır. Temininde sorun olması durumunda ise iptal yoluna gidilmektedir.

  Ürün temini ile alakalı yaşadığınız bu durum nedeni ile özür dileriz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri