İdefix.com Sistem Hatası Nedeniyle Yarım Kalan Sipariş İçin Para İadesi Yapılmıyor.

Gizem B. |

İlgili sipariş koduyla 30.09.2015 tarihinde vermek istediğim sipariş, sisteminizdeki hata nedeniyle tamamlanamamış; ancak kartımdan para çekimi yapılmıştır. Bu durumu fark ettiğim 02.10.2015 tarihinde müşteri hizmetlerini aradım, durumu açıkladım. Aynı gün içinde, "bilgi@idefix.com"dan gelen bir maille ödemenin bana iade edileceği teyit edildi.

Aradan geçen süre zarfında, bugün 22.10.2015, (müşteri hizmetlerini iki kez daha aramam ve bana ödemenin yapılacağı tekrar tekrar teyit edilmesine; "bilgi@idefix.com" adresine ödememi talep eden 3 mail atmış olmama; internet sitesi üzerinden ayrıca şikayet maili yollamama rağmen) ödemem hala tarafıma iade edilmemiştir.

Etiketler :

Online İşlemler Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  12:26

  Sayın Müşterimiz,

  Konuya ilişkin siparişinize ait ücret iadeniz 02.10.2015 tarihinde sipariş verdiğiniz kartınıza yansıtılmıştır. Detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri

 • Gizem B.
  19 Kasım
  15:50

  @idefix Ödeme yapacağınızı 1,5 ay içinde 2 kez yazılı, 5-6 kez sözlü olarak teyit etmenize rağmen, henüz hesabıma geçen herhangi bir ödeme mevcut değildir. #idefix #sistemhatası #paraiadesiyapılmıyor

 • Gizem B.
  18 Kasım
  15:02

  @idefix Hangi tarihte yapılmıştı bu iade; rica etsem bana detay verir misiniz? Henüz hesabıma geçen bir ödeme mevcut değil. Teşekkürler.

 • 17 Kasım
  16:35

  Sayın Müşterimiz,

  Konuya ilişkin siparişinize ait ücret iadeniz sipariş verdiğiniz kartınıza yansıtılmıştır.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri

 • Gizem B.
  16 Kasım
  21:27

  #idefix #sistemhatası #paraiadesiyapılmıyor