İdefix.com Siparişimi Göndermedi Ve Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor!

Şakir Ö. |

İdefix.com'dan 03.10.2013 tarihinde sipariş verdim, sipariş numaram WI5427575. Bugün itibariyle sekiz gün oldu ancak hala siparişim kargolanmadı. Günlerdir mail, telefon ve faks yoluyla müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum ama hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Yarın uzun bayram tatili başlayacak eğer bayramdan önce göndermezlerse siparişimin bana ulaşması en iyi ihtimalle yaklaşık 20 gün sürecek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  14:22

  Sayın Müşterimiz,

  Ürünleriniz 13/10/2013 tarihinde kargoya verilmiştir.

  Yaşanan gecikme nedeni ile tekrar özür dileriz.

  Saygılarımızla,
  idefix Müşteri Hizmetleri

 • Şakir Ö.
  12 Ekim
  22:11

  Sayın Idefix yetkilisi bana vereceğiniz cevap gecikme için kusura bakmayın kargonuz bugün gönderildi olmalıydı. Ancak bana bugün gelen mailde kargomun bayramdan sonra yapılacağı belirtiliyor ve anlayışım için de teşekkür edeliyor. Öncelikle teşekkür etmenize gerek yok çünkü anlayış göstermiyorum. İkinci olarak şikayetim aynı zamanda müşteri hizmetlerine ulaşamamak. Tam 45 dk telefon masanın üstünde açık kaldı ama, cevap veren olmadı. Bundan sonra şikayetimvar sitesine şikayetimi belirttim. Son olarak benim amacım artık kitapları almak değil, çünkü o kitaplar çocuk kitabıydı ve uzun bayram tatilinde çocuklarımla birlikte okuyacaktık. Dolayısıyla bir kitapçıdan gidip kitapları satın aldım. Ben eğer müşteri hizmetlerine ulaşabilirsem siparişimi iptal edip paramı geri almak istiyorum. Bundan sonra da asla idefixten alışveriş yapmam, çünkü çevremde bu sorunu yaşayan tek insan ben değilim.

 • 12 Ekim
  13:26

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri