İdefix.com Siparişim Gönderilmiyor ve Hiç Bir Yetkiliye Ulaşamıyorum!

Turgay Fatih Ö. |

WI26848662 sipariş kodu ile 29 Eylül 2013 Pazar günü sipariş ettiğim 4 adet kitap sistemde sipariş olarak görünüyor ama takip/durum olarak kontrol etmek istediğimde sistem hata veriyor ve "İşlemde hata oluştu, istediğiniz sayfa görüntülenemiyor. "Geldiğiniz linki kontrol ediniz." hatasını alıyorum.

Hiç bir şekilde telefonlara cevap verilmiyor. Müşteri hizmetleri için aranılan numarada sadece şu kadar süre kaldı diye 40 dakika bekledim ama sürekli bant kaydı ile 27 dk kaldı 14. sıradasınız diye sinir bozuyorlar! Faks numarası dahi hiç bir şekilde iletişime geçilmiyor. Ders ödevi için aldığım kitaplar bir an önce ulaşması gerekiyor ama en ufak bir irtibat, ses seda yok!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  15:56

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar platformu üzerinden bugün itibari ile hizmet vermeye başladık.

  Şikayetiniz devam etmekte ise iletmenizi rica ederiz.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  idefix Müşteri Hizmetleri

 • Turgay Fatih Ö.
  10 Ekim
  21:51

  siparislerimin yarisi... ustte yanlis-eksik yazdim...

 • Turgay Fatih Ö.
  10 Ekim
  21:49

  cozum olarak gunler sonra siparisleriminni kargoya verdiklerine dair mail geldi. onumuz bayram tatili bi o kadarda o yuzden bekliycez. bu.kadar sacma bir durum girmedim. bide soruyorlar bir daha idefoxle calisirmisin diye.. olur!...