İdefix.com Siparişim Gönderilmedi!

Ramazan G. |

24. 09. 2013'te Anadolu'da okuyan ve hocasının istediği kitabı o bölgede bulamayan yeğenim için İdefix.com'dan kitap sipariş ettim. WI74257266 Etmez olsaydım. 2 günde temin edilir denenen kitap 1 haftada bulunamadı. Telefonlarına ulaşmak mümkün değil , günde 5 kez aradığım oldu her seferinde 40 kişi bekliyor, 50 dakika beklersiniz oldu.

Neyse aynı kitabı kitapçıda buldum ve çocuk dersten kalmasın diye kendim kargolayıp gönderim. Bu arada da 2 ekimden itibarende siparişin iptali ve ücret iadesi için mailler attım. (telefonlar yine aynı, muhatap yok 40 kişi 50 dakika.) Sonuç bütün çabalarıma rağmen siparişimi iptal ettiremedim 20 gün sonra göndermişler, kargodan iade ettik. Hala iptal için muhatap bulamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Sipariş İptal Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan G.
  31 Ekim
  13:39

  siparişimi iptal edeli 1 ay oldu ve hala ücret iadesi yapılmadı!!
  telefonlara ve e-maillere bakmıyorlar
  Tüketici mahkemesine başvurmaktan başka bir çözüm bırakmıyorlar artık.

 • Ramazan G.
  21 Ekim
  16:05

  idefixten bir süreliğine alışveriş düşünmüyorum.

 • 11 Ekim
  19:53

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri