İdefix.com Siparişim 15 Gündür Elime Ulaşlmadı!

Hamza B. |

Sipariş Durumu: Tahsilatınız yapılmış, Siparişiniz işleme alınmıştır. Sipariş Tarihi: 08.10.2013, Saat: 15:34:00, İdefix.com buradaki yorumlara baktığım kadarıyla insanları mağdur eden bir site. Siteyi araştırmadan altında yazan doğan yayın evi bilgilerine aldanarak 3 adet kitap sipariş verdim fakat parayı 10 saniyede çeken firma kitapları 15 gündür gönderemedi.

Kitapları seçerken stok durumlarını kontrol ederek seçmeme rağmen hiç bir gelişme yok. Müşteri hizmetlerine uzun uğraşlar ve yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra ulaşabildim bana tek dedikleri şey siparişinizi acil konuma getirdim oldu. Ama değişen birşey yok, kitaplarımı istiyorum. Hemde 1 hafta içerisinde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamza B.
  04 Kasım
  09:18

  sorunum bir ölçüde çözüldü fakat siparişimin ulaştırılması için illaki firmayı şikayetmi etmek gerekiyor. şikayetten önce 2 kere müşteri hizmetleriyle görüştüm hiç bir ilerleme kaydedemedim. şikayet edince 2 günde ürünüm elime ulaştı çok manidar bir durum ağlamayana meme yok hesabı yapıyorlar.

 • 28 Ekim
  17:24

  Sayın Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri