İdefix.com Siparişi Aldılar Paranın Üstüne Yattılar!

M. Emre K. |

Şikayet başlığım konuyu özetliyor aslında. 23 Temmuzda sipariş verdim, 1 hafta oldu, en geç 2 gün içerisinde kargoya vereceklerini iddia ettikleri kitapları hala temin edemediler. Bulabildikleri kitapları hemen yollamalarını geri kalanının ücretini de hediye çeki şeklinde düzenleyebileceklerini belirten 4 mail attım, hiçbirine cevap vermediler.

İdefix.com'a 3 kez telefon açtım, 3'ünde de 20-25 dakika kadar hatta beklettikten sonra hattı düşürdüler. Siparişimin parasını almaya gelince dakika sektirmeyen şirkete hiçbir şekilde ulaşamıyorum. idefix.com Doğan Holding tarafından alındıktan sonra dağ başı kurallarına göre hareket etmeye başladı herhalde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  15:28

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar platformu üzerinden bugün itibari ile hizmet vermeye başladık.

  Şikayetiniz devam etmekte ise iletmenizi rica ederiz.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  idefix Müşteri Hizmetleri

 • M. Emre K.
  02 Ağustos
  13:51

  Sipariş elime ulaştı ama bu sefer de eksik göndermişler. Kitabın biri parası ödendiği halde elime ulaşmadı, iki kere müşteri temsilcisiyle görüştüm, göndereceklerini söylediler. Pek gönderecek gibi durmuyorlar ama merakla bekliyorum.