17 Ocak 2014

İdefix.com Sipariş Teslimi Yapılmadı!

İdefix.com;
- Stokta olmayan kitapların siparişini aldı, sonra iptal etti,
- Tüm kitapları bir defada yollayamadı. hatta bir kısmını hiç yollayamadı, 1.paketi ben gittim aldım kargo ofisinden, diğeri ortalıkta yok. özetle, benden çıktı umurumda değil şeklinde davrandı.
- Maillere/sitesinden başvurulara cevap vermedi. Sizden parayı tahsil ettikten sonra umurumuzda değilsinizi çok net algıladım, sağ olsunlar.

Bu mesaj üzerine de copy/paste cevaplarını yapıştıracaklar. Gerçi o da doğru değil, o belirttiğiniz kanallarla iletişime geçilmiyor sizinle.
Siparişno da bu: WI71013381. 24 Aralık'13'de 10 kitap sipariş ettim, 17 Ocak'14 itibariyle 4'ü elimde.

Türkiye'nin kütüphanesiymiş. Bravo.

Bora 144 Okunma

Cevaplar

  • Bora20 Ocak 2014

    yaptıkları bilgilendirme şu: "Sayın Müşterimiz, Siparişinizin ilk paketi 07.01.14 te size teslim edilmiştir. İkinci paketi ise 14.01.14 tarihinde kaşe imza olarak teslim teslim edilmiştir. Saygılarımızla, idefix Müşteri Hizmetleri" 17 Ocak'ta diyorum ki paket elime ulaşmadı. Onlar da diyorlar ki 14 Ocak'ta teslim edildi. Bana teslim etseniz niye 3 gün sonra gelmedi diye şikayet yazayım ben sayın müşteri hizmetleri? bir düşün bakalım. bir de, bu maili atınca oldu mu, tamam mı, sorumluluğunuzu yerine getirdiniz mi? 4 hafta oldu ya sipariş edeli.

  • İdefix.com Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön