İdefix.com Sipariş Gönderim Sorunu.

Ethem C. |

İdefix.com sitesinden 3 Mayıs tarihinde vermiş olduğum sipariş 5 Mayıs'da 2 ayrı paket olarak gönderilmiş gibi görünüyor. Sipariş detaylarına girdiğimde elime ulaşmış olan ilk paketin bilgileri görünürken 2. paket için siparişiniz Yurtiçi Kargo'ya teslim edildi. Kargonuzun işleme alındıktan sonraki durumunu daha sonra buradan takip edebilirsiniz yazısı çıkıyor.

13 Mayıs tarihinde kendilerine durumu sorduğumda siparişinizin 1- 2 gün içerisinde teslimat adresine ulaşması beklenmektedir. Bilgisini verdiler fakat paket hala elime ulaşmadı. Fiyatlardaki indirimi bazı ürünleri göndermeme yoluyla telafi etmekteler.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ethem C.
  24 Mayıs
  12:36

  1 hafta geçmesine rağmen bana bir dönüş olmadı. Hafta içinde şikayet hattını aradığımda da inceleyip bilgilendirme yapacaklarını söylediler fakat onlardan da dönüş olmadı.
  Burada sorunları çözmüş gibi davranmalarına rağmen gerçekte ilgilenmiyorlar.

 • 16 Mayıs
  15:16

  Sayın Müşterimiz,


  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 266 06 06 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri