İdefix.com Para İadesi Yapmıyor!

Cengiz G. |

WI48855505 numaralı siparişim 12.10.2013 tarihinde iptal edildi ve ödemeyi havale ile yaptığım için ödemenin iade edileceği hesap numarasını gönderdim. 23.10.2013'te iadenin yapıldığına dair bir mail geldi, ancak banka hesabına gelen herhangi bir para yok...

Banka ile de görüştüm, gelen ve hesabıma geçmemiş hiçbir ödeme olmadığını söylediler. Bundan sonra defalarca hem mail ile hem de telefon ile müşteri temsilcilerine ulaşmama rağmen "İadeniz yapıldı, yapılacak" diye oyalıyorlar, hatta artık maillere cevap verme zahmetinde bile bulunmuyorlar.

İdefix.com'un müşterisine saygısı olmayan böyle bir site. Bundan sonra tek kuruşluk bir alışveriş bile yapmayacağım...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  12:36

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinizle ilgili İşleminiz sonuçlandırılmıştır.

  idefix'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri

 • Cengiz G.
  22 Kasım
  12:20

  21.11.2013 akşam saatleri itibariyle şikayet konusu olan ödeme hesabıma gönderilmiştir. Yine de bu durum müşterilerine saygı göstermedikleri gerçeğini değiştirmez. Demek ki sikayetvar.com'a başvurmasaydım kendi maillerine gönderdiğim mesajlarıma cevap verme gereği bile duymayacaklardı.

 • 21 Kasım
  10:54

  Sayın Müşterimiz,


  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.