İdefix.com Olmayan Sipariş Karttan Çekildi İadesi Yapılmıyor.

Gizem U. |

28 Aralık tarihinde İdefix'ten 4 sipariş verdim 4ü de elime ulaştı. Ancak kartıma 5 alışveriş yansımış. Telefonla 2 kere ulaştım halledilecektir dendi ama sonuç yok 1 ayı geçti. Meblağ çok küçük ama yine de almadığım bir ürün için neden ödeme yapayım? Maille de ulaşmaya çalışıyorum ama dönüş yapmıyorlar.

Etiketler :

Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem U.
  09 Haziran
  14:53

  28 Aralık'taki fazla çekim işlemini hala düzeltmedi idefix. Kart numaramı ekstre ekran görüntülerini yollamama rağmen... 5 ayı geçti.

 • Gizem U.
  31 Mart
  11:09

  Hala anlaşılmamış. W ile başlayan bir sipariş kodu olmadan diğer 4 alışverişimin ardından 5. bir çekim olmuş karttan. İlgili ekran görüntülerinin maile istinaden 29 Şubat'ta zaten yollamıştım size. Bugün kontrol ettim hala iade görünmüyor. Evet meblağ önemsiz ama demek ki idefixin bu konuya gösterdiği özen bu kadar. Yanlışlıkla daha büyük bi meblayı çekmemişsiniz iyi ki...

 • 26 Şubat
  15:16

  Sayın Müşterimiz,


  Bildiriminiz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri

 • Gizem U.
  15 Şubat
  08:02

  Sorun da zaten bu W ile başlayan 4 siparişimi de teslim aldım. Ancak kredi kartımdan 5. bir sipariş varmış gibi aynı miktarda bir çekim daha olmuş. Yani ekstrede 5 alışveriş; İdefixte 4 alışveriş görülüyor. Siteniz alışveriş esnasında banka bilgilerini girerken donmuş, tekrar deneyiniz hatası vermişti; muhtemelen o sırada 2 kere çekmiş.

 • 13 Şubat
  23:35

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinizi kontrol edebilmemiz adına W ile başlayan 10 haneli sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri