09 Nisan 2013

İdefix.com Keyfi Bekletiliş!

Tüfek, Mikrop, Çelik (ciltli) adı kitap için 01. 04. 2013 tarihinde 2 gün içinde temin edilir sözüyle sipariş verdim ve bugün hala siparişimden herhangi bir haber yok, canlı destek sunmak için bilgisayar başında buluna insanlar ise gayet açık sormama rağmen net ve tatmin edici cevaplar vermekten kaçınmaktadır.

Ciltli ibaresini özellikle belirttim; çünkü sipariş verdiğim tarihte ciltsiz eser için ön sipariş tarihi sitede bulunmaktaydı ve ben de ciltli de böyle bir ayrım görmediğimden böyle bir tercihte bulundum. Bu tarz gecikmeler hem benim zamanıma ciddi bir darbedir hem de bu kurumun güvenilirliğinin sorgulanmasına neden olmaktadır.

Dündar 78 Okunma

Cevaplar

  • İdefix.com Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar platformu üzerinden bugün itibari ile hizmet vermeye başladık. Şikayetiniz devam etmekte ise iletmenizi rica ederiz. Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, idefix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön