İdefix.com Kargomun Bir Türlü Gelmemesi ve Müşteri Hizmetleri Fiyaskosu!

Şafak Ş. |

29 06 2013 günü kitap siparişi yaptım. İki gün içinde temin ettik kargoya teslim ettik diye bir mail aldım. Aradan üç gün geçmesine rağmen siparişim gelmeyince müş. hiz. aradım. 30 dk sabırlı bekleyiş sonucu müş. tem. bana Yurtiçi kargoya teslim ettiklerini fakat nasıl olmuşsa ege kargo diye bir kargo firmasına verilmiş olduğunu söyledi.

Müşteri temsilcisi benim numaramı alıp en geç 24 saat içinde döneceğini söyledi(tabi ki dönmedi). aradan 4 gün geçtikten sonra acaba adamın başına bir iş mi geldi diye tekrar aradım. Başka biri çıktı(neyse ki adama bir şey olmamış) onunla da biraz muhabbet ettikten sonra en geç 2 gün içinde bilgilendirileceğimi söyledi. Heyecanla beklemekteyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  15:25

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar platformu üzerinden bugün itibari ile hizmet vermeye başladık.

  Şikayetiniz devam etmekte ise iletmenizi rica ederiz.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  idefix Müşteri Hizmetleri

 • Şafak Ş.
  15 Temmuz
  16:05

  idefixin siparişimi kargoya verdiğini söylediği tarihten 13 gün sonra nihayet kitaplar geldi.bu arada 4 kez telefonla aradım 6 tane mail gönderdim ve şikayetvar'a yazdım.ben kurtuldum nihayet darısı diğer mağdurların başına.allah sabır versin