İdefix.com Kargo Problemi!

Ahmet Faruk V. |

29.12.15 tarihinde vermiş olduğum sipariş -sonradan İdefix.com müşteri temsilcisinden telefonla edindiğim bilgiye göre- 30.12.15 tarihinde, siparişin tamamı olmamak suretiyle, Yurtiçi Kargo firmasıyla kargolanmış. Yine, dağıtıma çıkan bu kargonun, "Yerimde bulunmadığım" gerekçesiyle İdefix.com'a iade edildiği bildirildi. Yurtiçi Kargo'nun (Çark Şubesi-Adapazarı/Sakarya) bu gerekçeyle kargoları dağıtıma çıkartmadan şubede beklettiğini -daha önce de başıma geldiğinden- biliyorum. İdefix.com 30.12.15 tarihindeki kargolama bilgisini bana iletmedi. Dolayısıyla kargo Yurtiçi Kargo'ya bilgim dışı geldi ve İdefix.com'a iade oldu. Bugün hala kargonun haftaya gönderimi yapılacağını söylüyorlar. Pes!

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  09:35

  Konuya ilişkin ürünün teslimatı sağlanmıştır.

 • Ahmet Faruk V.
  07 Şubat
  11:22

  Yazdıklarınızı tarihlerin uyumsuzluğundan anlamlandıramıyorum. Bir teslim işlemi gerçekleşmedi. Edildiğine dair belge beyan edebilir misiniz?

 • 04 Şubat
  16:17

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle yaşanılan gecikme içim tarafınızdan özür dileriz. Siparişiniz 14.01.2016 tarihinde tarafınıza gönderilmiş olup 05.01.2016 tarihinde teslim edildi olarak gözükmektedir.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri