İdefix.com Havale Yaptığım Halde İptal Edilen Sipariş.

Mertcan G. |

05.10.2015 tarihinde malum siteden 285 TL'değerinde kitap siparişi verdim ve ertesi gün havale ile ücreti belirtilen hesap numarasına gönderdim. Malumunuz üniversite kitapları. En büyük pişmanlığım da forum sitelerine bakmadan hemen sipariş vermem oldu.

Defalarca gerek Facebook sayfasına gerek ise e-mail adresine mail atmamam rağmen dönen olmadı ve bu site bugün siparişimi iptal etti.

Etiketler :

Sipariş İptal Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  16:39

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinize ait tüm ürünlerin tarafınıza teslim edildiği bilgisine ulaşmaktayız.
  Konuya ilişkin bir sorun yaşanması durumunda tarafımıza bilgi iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri

 • Mertcan G.
  15 Ekim
  11:45

  05.10.2015 tarihinde malum siteden 285 TL'değerinde kitap siparişi verdim ve ertesi gün havale ile ücreti belirtilen hesap numarasına gönderdim. Malumunuz üniversite kitapları. En büyük pişmanlığım da forum sitelerine bakmadan hemen sipariş vermem oldu. Defalarca gerek Facebook sayfasına gerek ise e-mail adresine mail atmamam rağmen dönen olmadı ve bu Allah'ın belası site bugün siparişimi iptal etti. Sanırım malum site paramın üzerine yattı.

 • 13 Ekim
  16:31

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişinize ait temin işlemleri tamamlanan ürünleriniz kargoya teslim edilmiş olup kargo firması tarafından taşıma durumundadır. Bugün gün içinde tarafınıza ulaştırılması planlanmaktadır.

  Siparişinizin durumuna ilişkin Yurtiçi Kargo'nun sitesinden sorgulama yapabileceğiniz kargo gönderi numaranız 170983240382'dir.

  Saygılarımızla,
  İdefix Müşteri Hizmetleri