22 Nisan 2015

İdefix.com Haksız Kazanç!

12 Nisan tarihinde İdefix.com'dan vermiş olduğum siparişim elime ulaştığında kitaplardan birinin kapağının yırtık ve ilk 20 sayfasının deforme olduğunu gördüm. Gözden kaçmayacak ve mağazalarda kesinlikle satışa çıkmayacak kadar kusurlu bir ürünü online olarak (ürünün kusurunu görmeden) alan bir müşteriye yollamanın ardında kötü niyet ve haksız kazanç sağlama amacı olduğunu düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda "Ürünü geri gönderme hakkınız var" şeklindeki yavan savunmayı ise absürd buluyor işini iyi yapmamasından kaynaklı, bana zaman ve emek kaybına neden olacak bu davranışı yapmayı reddediyorum. Müşteri memnuniyetinin bu denli göz ardı edildiği bir firma ile alışverişi kesiyorum!

Melike 514 Okunma

Cevaplar

  • Melike26 Nisan 2015

    Müşteri hizmetlerini aradığım zaman da aynı çözümü sunmuşlardı benim bu konudaki görüşüm de yukarıdaki şikayet metninde yazıyor zaten.

  • İdefix.com Temsilcisi24 Nisan 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizden ricamız faturanız ile birlikte hasarlı kitabı konuyu anlatan bir not ile kargo ücreti bize ait olacak şekilde Yurtiçi Kargo ile geri göndermenizdir. Böylece hasarlı kitap en kısa sürede yenisi ile değiştirilerek tarafınıza gönderilecektir. Faturanız mevcut değil ise sipariş bilgilerinizi içeren bir not ile gönderim yapabilirsiniz. Gönderimi aşağıdaki adresimize yapmanızı önemle rica ederiz. Alıcı: Doğan Kitap Pazarlama - İdefix Ziya Gökalp Mh. İkitelli Org. San. Böl. Atatürk Bulvarı No:58 Altay İş Merkezi 1. Kat İkitelli – İSTANBUL, idefix Müşteri Hizmetleri [email protected] http://www.idefix.com Telefon : 0 850 288 80 08 Fax : +90 216 554 16 42 Sevkiyat Adresimiz : Ziya Gökalp Mahallesi. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No:58 Altay İş Merkezi İKİTELLİ / İSTANBUL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön