11 Aralık 2013

İdefix.com Günlerdir Elime Geçmeyen Kargo!

- İdefix.com'e siparişini verdiğim kitapların neredeyse bir aydır elime geçmemesi,
- Yurtiçi Kargo Balıkesir Zağnos Şubesinden, İnegöl'deki bir adrese transferini istediğim kargonun, Yurtiçi Kargo İnegöl Oylat Şubesine teslim edilmesi; ancak günlerdir telefon edip kargom hakkında bilgi istememe rağmen, Oylat Şubesinin kargodan bihaber tutumu, ve ben kargomun akıbetini öğrenmek adına her iki şubeyle de iletişim kurmaya çalışırken, söz konusu kargomdan haberdar olmadığını söyleyen Oylat Şubesinin aynı gün içinde kargomu İdefix'e iade etmesi.
- Bir de üstüne, İdefix'in 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerinin her daim meşgul oluşu.
Evet, bir açıklama bekliyorum.

Emel 116 Okunma

Cevaplar

  • Emel 15 Aralık 2013

    Söz konusu şikayetimle ilgili gerekenin yapılacağına ve kargomun geri gönderileceğine dair aldım bir e-mail dışında, son durumdan haberdar edilmiş değilim. Ayrıca, İdefix'in sipariş takibi bölümünde, gönderilmesini beklediğim üç kitaptan ikisinin siparişinin iptal edildiği belirtilmiş. Oysa ben sipariş iptaliyle ilgili bir işlem yapmamıştım.

  • İdefix.com Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hixmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön