05 Ekim 2016

İdefix.com Fatura Gönderilmedi!

İlgili firmaya (İdefix.com) göndermiş olduğum e-mail aşağıdaki şekildedir. Ayrıca e-mail yoluyla 2 kez iletişim kurmaya çalıştım ve İdefix.com sitesinden de iletişim bölümünden 2 kez yazdığım halde hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. İlgililere gerekenin yapılmasını rica ederim.

12.09.2016 tarihli WX78459*** sipariş no'lu İdefix.com sitenizden almış olduğum "Gümrük Soru Bankası, Gümrük ve Tic. Bakanlığı Görevde Yükselme Gümrük Müşavirliği Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık Kitabı, Gümrük Müşavirliği Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası" adlı kitapları teslim almış bulunmaktayım. Bu ürünlerin faturası gönderilmemiştir. Bu ürünlerin faturalarını "Vergi Usul Kanununun 433 sıra no'lu tebliği gereğince e-posta ile gönderilen, mali değeri ve geçerliliği bulunan e-fatura ile gönderilmesini veya tarafıma basılı fatura ile gönderilmesini rica ederim.

Reşat 311 Okunma

Cevaplar

  • İdefix.com Temsilcisi11 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilir ya da (0850) 266 06 06numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

  • Reşat27 Ekim 2016

    27 Ekim 2016 Tarihi itibariyle hala faturam gelmedi. buradan ilgililere ihbar olsun. Faturam gelmedi vergiden kaçırıyorlar. Bu kadar da alakasız ilgisiz olunmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön