İdefix.com Fahiş Kargo Fiyatı ve Yanlış Bilgilendirme!

Ulvi C. |

Adı geçen internet sitesinden 3 Eylül 2013 tarihinde kitap siparişi verdim ve bana gelen bilgilendirmede 5 Eylül 2013 tarihinde siparişimin kargoya verildiği bilgilendirmesi verildi. Gönderilen kargo takip linki çalışmadığı için 6 gün sonra iletişime geçtim ve Yurtdışı kargo 2-4 hafta içinde elinize geçer geçmezse bize bilgi verin cevabı geldi.

30 Eylülde tekrar kargo takip bilgisi istedim ve gelen cevaptaki takip bilgilerinde kargonun 25 Eylülde kargolandığını gördüm. İletişime geçtiğimde kargolama bölümünün çok yoğun olduğu cevabı geldi!

Benim ödediğim kargo ücreti 29,13TL, Ptt kargo takipten gördüğüm 9,25TL bu aradaki farkın kredi kartıma iade edilmesini istiyorum.

Çok ayıp size!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ulvi C.
  14 Ekim
  01:35

  Sizinle iletişim halindeyim hala zaten. Lakin çalışanlarınızdan Mehmet B. ve Sezgin G. kopyala yapıştır yapmaktan başka bir iş yapmıyor o yüzden herhangi bir gelişme kaydedemedik. [Ticket#1075980] bu numaralı mesajı takip edin.

 • 11 Ekim
  15:54

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar platformu üzerinden bugün itibari ile hizmet vermeye başladık.

  Şikayetiniz devam etmekte ise iletmenizi rica ederiz.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0850 288 80 08 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  idefix Müşteri Hizmetleri

 • Ulvi C.
  04 Ekim
  17:44

  idefix.com sevdiğim bir siteydi lakin bu son alışverişimde ne kadar değiştiğini anladım. bir daha bu siteye girmem bile..