06 Mayıs 2014

İdefix.com Eksik Kitap Tamamlanmadı.

30-04-2014 tarihinde vermiş olduğum siparişte 6 adet kitap vardı, 06/05/2014 tarihinde kargodan siparişimi teslim aldım ama 1 kitap eksikti faturaya baktığımda e-kitap yazıyordu ve hemen firmayı arayıp kitabın eksik olduğunu söyledim ve yetkili olduğunu söyleyen bayan bana siparişin e-kitap olduğunu ve bilgisayardan okuyabilirsiniz dedi.

Ben kitabı e-kitap olarak almak istemediğimi ve iadesini istedim yetkili olduğunu söyleyen bayan hiç bir yetkisinin olmadığını ve iadesinin mümkün olmadığını söyledi. O kitabın normal kitap olarak ta bulunmadığını söyledi. Bu durum da ne yapabiliriz.

Serdar 482 Okunma

Cevaplar

  • İdefix.com Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Sayın Müşterimiz, Alışveriş listenize eklediğiniz ve ücretinizi ödediğiniz e-kitap formatı ve ödeme şekli sebebiyle iptal edilememektedir, ürün değişikliği ve ücret iadesi yapılamamaktadır. Alışveriş listenize eklediğiniz e-kitap, siparişinizi onayladığınız an itibarıyla sizin e-mail adresinize şifrelenmekte ve yayınevine ödemesi online olarak yapılmaktadır. İlgili işlem maalesef geri çevrilememekte ya da iptal edilememektedir. Konu ile ilgili durum için teknik anlamda bir geliştirme yapılmaktadır ve yakın zaman içerisinde teknik olarak mümkün hale gelecektir. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön