06 Aralık 2013

İdefix.com 2 İş Gününde Teslimat Yapılacaktı ,8 Gün Oldu Hala Temin Edilemedi!

İdefix.com'dan bir kitap satın aldım. Sitede temin süresi 2 iş günü görünen ürün 8 iş günü geçmesine rağmen hala temin edilemedi.Zor bulunan bir kitap kabul ediyorum fakat uzun bir geziye çıkacak arkadaşıma almak istiyorum ve yola çıkmadan kendisine ulaştırmak istediğimi belirttim çağrı merkezine 4-5 kez. Ne zaman temin edileceğine dair bilgi almak istediğimi söyledim, hep aynı cevap, yayın evinden haber bekleniyor.

Sitede 2 gün olarak belirtilmese ben zaten arayıp ne zaman temin edeceklerini sorar ona göre sipariş vermezdim. Başka bir siteden aynı kitabı tekrar satın aldım. Tam şikayetimi yazarken ürünün temin edilemediği maili geldi. Sitede ise hala satışta ve 2 gün yazıyor.
Hiç etik değil.

Ayşe 107 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe10 Aralık 2013

    Problemle ilgilenilmemiştir, geçiştirilmiştir. Stokta var olmayan hala satıştadır bu nedenle kurumsal olarak dikkate alınmadığı da ortadadır. Otomatik cevaplar dönmüşlerdir.

  • İdefix.com Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yaSayın Müşterimiz,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön