İdefix.com 2 İş Gününde Teslimat Yapılacaktı ,8 Gün Oldu Hala Temin Edilemedi!

Ayşe A. |

İdefix.com'dan bir kitap satın aldım. Sitede temin süresi 2 iş günü görünen ürün 8 iş günü geçmesine rağmen hala temin edilemedi.Zor bulunan bir kitap kabul ediyorum fakat uzun bir geziye çıkacak arkadaşıma almak istiyorum ve yola çıkmadan kendisine ulaştırmak istediğimi belirttim çağrı merkezine 4-5 kez. Ne zaman temin edileceğine dair bilgi almak istediğimi söyledim, hep aynı cevap, yayın evinden haber bekleniyor.

Sitede 2 gün olarak belirtilmese ben zaten arayıp ne zaman temin edeceklerini sorar ona göre sipariş vermezdim. Başka bir siteden aynı kitabı tekrar satın aldım. Tam şikayetimi yazarken ürünün temin edilemediği maili geldi. Sitede ise hala satışta ve 2 gün yazıyor.
Hiç etik değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe A.
  10 Aralık
  10:50

  Problemle ilgilenilmemiştir, geçiştirilmiştir. Stokta var olmayan hala satıştadır bu nedenle kurumsal olarak dikkate alınmadığı da ortadadır. Otomatik cevaplar dönmüşlerdir.

 • 09 Aralık
  10:07

  Sayın Müşterimiz,


  İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Talep ve sorularınız için http://www.idefix.com/vitrin/contactus.asp linkinden bizimle iletişime geçebilir yaSayın Müşterimiz,