13 Ekim 2018
Yorum Yap
#11025537

İdefix Kargoya Verilmeyen Ürün!

6 Ekim'de sipariş verilen İdefix WX16176819 ürün. Sitede 5 iş gününde kargoya verilecektir yazmakta. 13 Ekim olmasına rağmen ne bilgi verildi ne de ürün kargoya verildi.
Eğer ürün ellerinde yoksa bilgi verilsin. Şirketler hep ellerinde olmayan ürünleri satıp haksız yere kazanç sağlamakta.

Ufukcan Ufukcan 145 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ufukcan16 Ekim 2018

    O kadar iptal isteğime rağmen bugün mail atmışlar bir adet ürün iptal edildi diye. Toplam 3 ürün siparişi vermiştim. Hepsinin iptalini istiyorum sadece bir ürünün değil.

  • Ufukcan15 Ekim 2018

    İdefix siparişim 5 iş gününde kargoya verilmesi gereken ürünü 6 iş günü sonunda arıyorum, siparişi iptal etmek istiyorum diyorum, şu an ürün kargolama aşamasında diyorlar. Ben yinede iptal etmek istiyorum diyorum siz verilen sürede ürünü göndermediniz diyorum ama iptalini vermek istemiyorlar. Kesin ne zaman kargoya verilir dediğimde ise net bir tarih söylenmiyor. Ben kesinlikle iptalini istediğimde ise ürün faturalanmışsa iptal edemeyiz, faturalanmamışsa iptal gerçekleşebilir bilgilendirme maili atarız diyorlar. Vaat edilen sürede ürün kargoya verilmiyor. Bilgilendirme mesajı maili hiçbir şey yapmıyorlar. Kendi kafalarına göre istediklerini zaman ürün gönderip isterlerse göndermeyip isterlerse iptal veriyorlar. Böyle insanları kandıran site görmedim ömrümde.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler