15 Mayıs 2013 #1798646

iData Kaba Personel!

Hollanda vizesi için sırama denk gelen bankoda çalışan bayan kaba, kibirli ve profesyonellikten uzaktı. Personel hep aynı bankoda mı görev yapıyor bilmiyorum ancak kendisi 14 Mayıs 2013 tarihinde 16 nolu bankoda çalışıyordu.


22 Euro hizmet ücreti alıyorlar ancak verdikleri hizmetin müşteriyi bireysel olarak ilgilendiren 'insan iletişimi' ve 'etik çerçevede muamele' kısmı yok.


Görevi sadece başvuru evraklarımın konsolosluğa eksiksiz ulaşmasını sağlamak olmasına rağmen, bu bayan (sanırım kendisini başkonsolos sanıyor), ben dahil ona gelen tüm müşterileri azarladı, başvuru evraklarıma ekli evraklardan direkt olarak konsolosluğu muhatap alan dilekçemi yüzüme sallayarak 'bu ne?!' dedi vs.

Gül 760 Okunma

Cevaplar

  • Gül20 Mayıs 2014

    İdata bana telefonla dönüş yaparak özür diledi ve bir daha böyle birşey olmayacağının garantisini verdi. Özürlerini kabul etmiyorum. Ayrica benden aldıkları danışmanlık ücretini iade etmelerini beklerdim. Terbiye ve edep kurallarına aykırı sekilde muamele gormuştum. İs isten geçtikten sonra bin özür dilense ne fayda! İnsan ile yapılan islerde personel profesyonel olmalı ve empati yapmalı. Maruz kaldığım durum kabul edilebilir degil, profesyonel hiç degil. Çok şükür artık Hollanda vize başvurularını onlar almıyor! İtalya ve Almanya vizesine basvuracaklara da sabır diliyorum.. Sabır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön