10 Şubat 2015

İcralik.com Sorunu Çözmedi.

Geçen yıl İcralik.com'a vip üye oldum. Katıldıkları aracın ihalesi bende kaldı. Aracın resimlerini görmek istediğimde aracın önünde yeterli mesafe olmasına rağmen, sadece yandan ve arkadan resim gönderdiler.

Aracın işlemlerinin tamamlanmasından sonra aracın ön tarafının hasarlı olduğunu, "çalıştırıp gidersin dedikleri araçta çeşitli arızalar gördüm.

Bu arızaları onarınca araç normal piyasa fiyatına geldi. Buradaki ilan sayesinde mart ayında İcralik.com sorunu çözeceğini söyledi ama çözmedi, geçen ay kuruluşun sahibi olduğunu söyleyen kişi de sorunu çözeceğini söyleyerek zaman istedi ancak yine arayan olmadı.

Tuncay 4.149 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay18 Nisan 2015

    Bu kuruluşun sahibi olan eleman, beni savcılığa vermiş, ancak savcılık şahsın iddialarını reddederek beni haklı bulmuştur. Tekrar söylüyorum, bu adamların sözlerine kimse inanmasın, bilgi sahibi olmadıkları araçların sizin adınıza alınmasında zerrece özen göstermeyip zarara uğramanıza neden olmaktadırlar.

  • Tuncay03 Mart 2015

    Desteğiniz için teşekkürler sayın İsmail a. Haklı ve dürüst davamı siz ve destek veren diğer kullanıcılar ile Şikayetvar.com sitesinin desteğiyle müşterilerini mağdur etmekten zerrece sakınmayan şahıslara karşı sürdürebiliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön