16 Mayıs 2016

Ülker İçim Pembe Peynir!

Her zaman severek kahvaltı masama koyduğum Ülker içim süzme beyaz peynir bu defa pembe çıktı çok şaşırdım henüz tarihi geçmemiş, biz ne yiyormuşuz meğer kimbilir içinde ne var ki peynir renk değiştirmiş benim 2 yaşında kızım var oda yiyor bu peyniri sağlığımızla oynuyorsunuz resmen kanserojen maddeleri basıp bizi zehirliyorsunuz sanırım ilgili her yere başvurumu yapacağım ben bu peyniri çöpe atıp sesimi çıkarmaz isem daha bir çok insanın bu peyniri gönül rahatlığı ile yemesine göz yummuş olurum.

Özlem 363 Okunma

Cevaplar

  • Özlem15 Haziran 2016

    Evet süreci başlattiniz fakat neredeyse 1 ay oldu ne zaman sonuçlanacak merak ediyorum. Ve numune alırken peyniri kutusunu açıp eksimis gibi kokuyor dediler. Saklama koşullarından olabileceğini söylediler kesinlikle bunu kabul etmiyorum ben cahil değilim peyniri elbette dolapta muhafaza ettim. Benim küçük çocuğum var çok dikkat ediyorum tarafıma biran önce test sonuçlarının iletilmesini istiyorum.

  • İçim Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Sayın ilgili, Tüketicimizle iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön