23 Eylül 2013 #2027008

Ülker İçim Kaşar Peynirden Kıl Çıktı!

Senelerdir Ülker ürünlerini severek ve güvenerek tüketiyoruz. Ama maalesef markanıza duyduğumuz güven bu gün itibari ile yerle bir oldu. Özenle seçilen sütlerden el değmeden ürettiğiniz içim marka kaşar peynirinizin içerisinden kıl çıktı.Böyle bir şey kabul edilebilir değil. Türkiye'nin markası olduğu için bazen fazla para ödemek pahasına satın aldığımız Ülker ürünlerinde böyle bir durum yaşanıyorsa; biz artık ne yapalım? Çocuklarımıza ne yedirelim?Bu konuda çok acil önlemlerinizi almanızı, gerekli düzenlemeleri yapmanızı ve yapılan uygulamalar ile ilgili bizi bilgilendirmenizi istiyorum.

Osman 341 Okunma

Cevaplar

  • Osman27 Eylül 2013

    Müşteri ilişkileri benimle çok güzel iletişim kurup krizi çok başarılı yönetti. Ama operasyonel birimlerden hala haber yok. Yani benim buz dolabımda hala içinde kıl bulunan kaşar peyniri duruyor. Ne oldu ne yaptılar ne yapacaklar belli değil. Tatmin olmadım. O serideki peynirlerin tamamında aynı sorun olabilir. Ülker bu konuda ne adım attı haberim yok. Belki de adım falan da yok.

  • İçim Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Tüketicimiz ile irtibata geçtik ve gerekli işlemleri yaptık. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön