20 Kasım 2017 #9804375

İçim Rahat Laktozsuz Süt Ahırda Kalmış Gibi Kokuyor!

İçim Rahat Laktozsuz Süt inek pisliği gibi kokuyor. Bekleyip bozulan süt gibi değil, hiç işlem görmeden paketlenmiş gibi. İçini açıp baktım içinde bir şey yok, fakat kokusu tarifsiz. Oğlumun bağırsak sorunu için laktozsuz ürünler kullanması gerekiyor. İlk verdiğimde direk biberona koydum içmedi ama anlayamadım. Sonrasında ısısına bakmak için tanıda baktım; sanki ahırda kalmış, kokusu sinmiş süt içiyorum. Çocuğunda içmek istememesi normal.


Saat gece 12:30 gibi uyandı ve gece tuvalete gitmek istemeyen çocuk tuvalete gitmek istedi. Çiş için değil tabi. 3 kutu almıştım hepsine baktım ve bugün aldığım 3 kutu sütte aynı kokuyor, tadı aynı. Saklama koşulu ya da taşıma süresinde ki sorun değil, bu tamamen işlem görmemiş olması diyebilirim. Bir çocuk içiyor bunu ve bir sorun yaşayabilir. Bu yüzden gerekli yerlere de ileteceğim bunu. Kitli bir poşette dolaba koyuyorum şu an, çünkü araştırılmasını istiyorum.

Çiğdem 606 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem06 Aralık 2017

    Merhaba üründe ki sorunla ilgili hala geri dönüş sağlamadınız ve bununla da kalmayıp gene aynı marketten aldığım sütler kokuyor. Denetim yapmadınız mı ya da aynı ürünleri sadece bu firmaya mı gönderiyorsunuz? Mecbur kalıp aldım bulunduğum bölge de sürekli aldığım yerde gene farklı marka laktozsuz süt kalmamıştı. O günden Sonra tereddütlerim vardı ki yanılmamışım. Artık içim in ürünlerini almayacağım. Sizden bir geri dönüş bekliyorum. Eğer ki benden aldığınız süt örneğinde sorun yoksa neden kokuyordu ve kullanılabilirlik durumu varsa çocuk bile neden içmedi! ? Bunların cevabını almak istiyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki hızlı bir şekilde dönüş yapmanız benim açımdan da iyi olacak. Çnkü içim ailesi olarak sizleri kokan sütlerinizden dolayı Tüketici Hakları'na şikayet edeceğimi bildirmek isterim.

  • İçim Temsilcisi20 Kasım 2017

    Sayın ilgili, Tüketicimizle iletişime geçerek, bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön